Kardeşler Transpalet Tamiri

Transpalet  Tekerlek Değişimi

Tekerlekler tamamen kullanım ile alakalı bir durumdur çok fazla kullanıldığında erken erime meydana gelebilmekte.

Ayrıca zemininiz bozuk ise transpalet yüklü iken tekerlek kırılması meydana gelebilir.Şirketimiz yerli tekerlek ürettiği için bu sorunları ortadan bir nebzede olsa kaldırdık.

Hemen İletişime Geçin

Transpalet nasıl kullanılır?

Tekerlek Arıza Sebebleri

Tekerlekler tamamen kullanım ile alakalı bir durumdur çok fazla kullanıldığında erken erime meydana gelebilmekte. Ayrıca zemininiz bozuk ise transpalet yüklü iken tekerlek kırılması meydana gelebilir. Kardeşler Transpalet Servisi yerli tekerlek ürettiği için bu sorunları ortadan bir nebzede olsa kaldırdık

Tamir Süreci

Tamir Süreci Öncelikle sizden gelen ilk telefonla başlayıp, yerinizden ürünü alarak tamir merkezimize getiriyoruz. Tamir Servisimize gelen arızalı ürünün problemli parçaları tespit edilerek size geri dönüş sağlıyoruz. Geri dönüş sonrası fiyat onayı ile beraber transpaletinizde bulunan problemlerin giderilmesine başlıyoruz.

Bu arada sizin bilginiz dışında bizin tarafımızdan bulunan ek arızaları veya arızaya geçebilecek ürünleride tarafımızdan tespit ederek bu konuda da sizleri bilgilendiriyoruz.

Hassasiyet ve Garanti

Ürünlerinize verdiğimiz fiyatlandırma sonrasında takılan tüm parçalar 1. Sınıf olup Kardeşler Transpalet tamirim güvencesindedir. Ürünlerin revize ve yenileme dönemlerinde mutlaka telefonla bilgilendirme yaparak işlerinizin mesai kayıplarınızın önüne geçiyoruz.

Janta Doğru Poliüretan Veya Vulkollan Aşınması

Tekerlekleriniz janta kadar aşınmışsa, transpaletiniz birkaç kilometre gitmiş demektir. Zemine daha fazla zarar vermeden önce hemen değiştirmeniz gerekir.

Arızalı Rulman: Tekerliği Değiştirmeli Mi, Yeni Bir Tekerlek Mi Takmalı?

Yeni bir tekerlek takarak en ucuz ve en hızlı çözümü tercih edin. Rulmanların değiştirilmesi iki kat zamanınızı alır ve rulmanı çıkarırken tekerleklere hasar verme ihtimaliniz yüksektir. Bu da maliyetlerin iki katına çıkması demektir.

Kırılmış Veya Çatlamış Tekerlekler

Transpaletinizi doğru bir şekilde mi kullanıyorsunuz? Yüklü bir transpaleti basamak veya kaldırım taşı gibi belli bir yükseklikten zemine indirdiğinizde, tekerleklerin çatlama ihtimali çok yüksektir. Belki ilk seferde olmaz. Fakat bu hareketi tekrar tekrar yaparsanız, tekerleklerin çatlama riski artar.

Lastik Tırtılında Düz Noktalar

Lastik tırtılında düz nokta tespit ettiniz mi? Bu durumda, transpaleti artık kullanmamak gerek. Transpaleti hasarlı tekerleklerle kullanmaya devam ederseniz, transpaleti taşımak için daha fazla kuvvet gerekecektir. Uzun vadede, bu durum zemine ve elbette ki transpalete zarar verir.

transpalet teker tamiri
transpalet tekerleri
transpalet tekerlekleri tamiri

ARIZALI TRANSPALETİNİZ Mİ VAR? GECİKMEDEN BİZE BAŞVURUN!

Hemen Bizi Arayın!

01

Pompa Tamiri

Transpalet Pompa Tamiri

02

Tekerlek Değişimi

Transpalet Tekerlek Değişimi

03

Şase Tamiri

Transpalet Şase Tamiri