Kardeşler Transpalet Tamiri

Transpalet  Şase Tamiri

Dengesiz bir palete girildiği zaman veya transpaletin tek bacağı ile palete girildiği zaman veya transpaletin ucu ile yüke girildiği zaman şase sorunu meydana gelmiş olur

Hemen İletişime Geçin

Transpalet nasıl kullanılır?

Tamir Süreci

Tamir Süreci Öncelikle sizden gelen ilk telefonla başlayıp, yerinizden ürünü alarak tamir merkezimize getiriyoruz. Tamir Servisimize gelen arızaı ürünün problemli parçaları tespit edilerek size geri dönüş sağlıyoruz. Geri dönüş sonrası fiyat onayı ile beraber transpaletinizde bulunan problemlerin giderilmesine başlıyoru. Bu arada sizin bilginiz dışında bizin tarafımızdan bulunan ek arızaları veya arızaya geçebilecek ürünleride tarafımızdan tespit ederez bu konuda da sizleri bilgilendiriyoruz.

Hassasiyet ve Garanti

Ürünlerinize verdiğimiz fiyatlandırma sonrasında takılan tüm parçalar 1. Sınıf olup Kardeşler Transpalet tamirim güvencesindedir. Ürünlerin revize ve yenileme dönemlerinde mutlaka telefonla bilgilendirme yaparak işlerinizin mesai kayıplarınızın önüne geçiyoruz.

Tekerlekleriniz janta kadar aşınmışsa, transpaletiniz birkaç kilometre gitmiş demektir. Zemine daha fazla zarar vermeden önce hemen değiştirmeniz gerekir.

transpalet şase tamircisi

ARIZALI TRANSPALETİNİZ Mİ VAR? GECİKMEDEN BİZE BAŞVURUN!

Hemen Bizi Arayın!

01

Pompa Tamiri

Transpalet Pompa Tamiri

02

Tekerlek Değişimi

Transpalet Tekerlek Değişimi

03

Şase Tamiri

Transpalet Şase Tamiri