Kardeşler Transpalet Tamiri

Transpalet
Pompa Tamiri

Transpalete dengesiz yük yüklendiği zaman pompanın içerisinde bulunan keçeye zarar verir ve zedelenme sonucu transpalet yag kaçagı meydana gelir etrafa yağ kaçırdıgıda görülmektedir

Hemen İletişime Geçin

Transpalet nasıl kullanılır?

Pompa Arıza Sebebleri

Transpalete dengesiz yük yüklendiği zaman pompanın içerisinde bulunan keçeye zarar verir ve zedelenme sonucu transpalet yağ kaçağı meydana gelir etrafa yağ kaçırdığında görülmektedir.

Transpalet Tamir Süreci

Tamir Süreci Öncelikle sizden gelen ilk telefonla başlayıp, yerinizden ürünü alarak tamir merkezimize getiriyoruz. Tamir Servisimize gelen arızaı ürünün problemli parçaları tespit edilerek size geri dönüş sağlıyoruz. Geri dönüş sonrası fiyat onayı ile beraber transpaletinizde bulunan problemlerin giderilmesine başlıyoru. Bu arada sizin bilginiz dışında bizin tarafımızdan bulunan ek arızaları veya arızaya geçebilecek ürünleride tarafımızdan tespit ederez bu konuda da sizleri bilgilendiriyoruz.

Hassasiyet ve Garanti

Ürünlerinize verdiğimiz fiyatlandırma sonrasında takılan tüm parçalar 1. Sınıf olup Kardeşler Transpalet tamirim güvencesindedir. Ürünlerin revize ve yenileme dönemlerinde mutlaka telefonla bilgilendirme yaparak işlerinizin mesai kayıplarınızın önüne geçiyoruz.

transpalet pompa tamiri
transpalet pompası

ARIZALI TRANSPALETİNİZ Mİ VAR? GECİKMEDEN BİZE BAŞVURUN!

Hemen Bizi Arayın!

01

Pompa Tamiri

Transpalet Pompa Tamiri

02

Tekerlek Değişimi

Transpalet Tekerlek Değişimi

03

Şase Tamiri

Transpalet Şase Tamiri